13-12-2017

Witamy Tobii

Miło nam poinformować, że dzisiaj rozpoczęliśmy współpracę z firmą Tobii, światowym liderem wśród producentów eyetrackerów. Tym samym w naszej ofercie znalazły się najbardziej zaawansowane eyetrackery na rynku, o czym przekonacie się Państwo zaglądając do naszej zakładki ,,produkty".

Szukając nowego dostawcy eyetrackerów staraliśmy się, żeby wysoko zawieszona poprzeczka dla oferowanych przez nas w tym zakresie produktów nie spadła ani o milimetr. Udało się. Produkty Tobii spełniają wszystkie postawione przez nas wymagania i oferują najwyższą jakość i możliwości do jakich są przyzwyczajeni klienci Neuro Device.

Zapraszamy do spotkania podczas XL Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego we Wrocławiu. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 17-21 września we Wrocławskim Centrum Kongresowym. 

Podczas wydarzenia, Neuro Device jako dystrybutor
IMRIS, zaprezentuje zintegrowany system sal operacyjnych VISIUS® Surgical Theatre z iMRI i z iCT, które są pierwszymi na świecie, mobilnymi rozwiązaniami tego typu.

Przedstawimy zupełnie nowe możliwości obrazowania śródoperacyjnego w czasie przeprowadzania zabiegów operacyjnych mi.in z zakresu ortopedii.

Jesteśmy współorganizatorem kursu edukacyjnego dla techników MR, radiologów i lekarzy z całej Europy.

Głównymi organizatorami kursu są Europejskie Towarzystwo Rezonansu Magnetycznego dla Medycyny i Biologii (ESMRMB) wraz z Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. Temat przewodni szkolenia to: "Hands-On MRI Advanced Neuroimaging (fMRI-DTI-Perfusion)". Kurs będzie miał miejsce od 18 do 20 września 2014 w placówce medycznej w Otwocku.

W programie uwzględniono zarówno wykłady jak i warsztaty. Tematami wykładów będą: wprowadzenie do zaawansowanego neuroobrazowania, techniczne aspekty fMRI, tworzenie zadań fMRI, zasady analizy danych, zastosowania kliniczne i badawcze.