30-06-2017

SMI kończy produkcję eyetrackerów

SensoMotoric Instruments, nasz wieloletni partner i dostawca sprzedawanych przez nas eyetrackerów, ogłosił zakończenie ich produkcji.

Natychmiast po otrzymaniu tej informacji rozpoczęliśmy pracę nad zapewnieniem naszym klientom maksymalnego komfortu związanego z korzystaniem ze sprzętu firmy SMI. Pracujemy też nad tym, żeby wszystkie realizowane przez nas projekty eyetrackingowe były realizowane bez zakłóceń. W tej chwili analizujemy sytuację i pracujemy nad tym, żeby nasi Klienci nie odczuli najmniejszego dyskomfortu, a prowadzone przez nas projekty toczyły się dalej według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Jesteśmy w kontakcie z przedstawicielami firmy, z którymi ustalamy szczegóły dotyczące zakończenia współpracy i opieki nad sprzętem, który znajduje się w rękach naszych Klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić im oczekiwany poziom pomocy technicznej oraz serwisowania.

Chociaż firma SMI kończy produkcję eyetrackerów, a kolejne aktualizacje nie będą się pojawiać, możemy zapewnić naszych Klientów, że nie wpłynie to znacząco na pracę posiadanych przez Państwa urządzeń. Jest to sprzęt wysokiej klasy, który będzie mógł być efektywnie wykorzystany jeszcze przez wiele lat.


Jednocześnie rozpoczęliśmy już rozmowy z innymi światowymi producentami sprzętu do eyetrackingu. Mamy dużą wiedzę i doświadczenie z tego zakresu, dzięki czemu możemy zweryfikować jakość dostępnych na rynku rozwiązań i zaproponować te najlepsze.  Osoby zainteresowane zakupem eyetrackerów firmy SensoMotoric Instruments zapraszamy do kontaktu, ponieważ ich produkcja potrwa jeszcze klika miesięcy.

Zawsze dbamy o to, żeby wszystko, co robimy w Neuro Device prezentowało wysoki poziom, sprzedawane przez nas produkty należały do światowej klasy, a nasi Klienci dostawali najlepsze możliwe rozwiązania i  wsparcie.  Tym razem nie będzie inaczej. Każdy Klient, który się do nas zgłosi otrzyma pomoc, do jakiej się zobowiązaliśmy w momencie sprzedaży sprzętu tej firmy.