13-12-2017

Witamy Tobii

Miło nam poinformować, że dzisiaj rozpoczęliśmy współpracę z firmą Tobii, światowym liderem wśród producentów eyetrackerów. Tym samym w naszej ofercie znalazły się najbardziej zaawansowane eyetrackery na rynku, o czym przekonacie się Państwo zaglądając do naszej zakładki ,,produkty".

Szukając nowego dostawcy eyetrackerów staraliśmy się, żeby wysoko zawieszona poprzeczka dla oferowanych przez nas w tym zakresie produktów nie spadła ani o milimetr. Udało się. Produkty Tobii spełniają wszystkie postawione przez nas wymagania i oferują najwyższą jakość i możliwości do jakich są przyzwyczajeni klienci Neuro Device.

Jako nowy partner zostaliśmy ciepło przyjęci przez Anne Jansen, Dyrektor Sprzedaży Tobii Pro: ,,Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Neuro Device jako naszym nowym dystrybutorem w Polsce. Główne wartości obu naszych firm są zbieżne, ponieważ zarówno dla nas jak i Neuro Device priorytetem jest dostarczenie użytkownikom rozwiązań najwyższej jakości, które umożliwią unikalny wgląd w ludzkie zachowanie. Jesteśmy pod wrażeniem inicjatywy Neuro Device, która pozwala badaczom współpracować i nawiązywać kontakty podczas organizowanej przez nich dorocznej Polskiej Konferencji Eyetrackingowej, która cieszy się coraz większym, międzynarodowym zainteresowaniem. Cieszymy się na możliwość  wspólnego rozwoju biznesowego".

 

Nowa oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów z linii Tobii Pro dla naukowców. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na sprzęt do celów naukowych, niezależnie od branży. Informujemy także, że firma SMI, której byliśmy jedynym dystrybutorem w Polsce, zmieniła profil działalności i jej produkty nie są już nigdzie dostępne. W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.