Odpowiadamy na potrzeby

Potrzeba niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie badań medycznych jest stała i oczywista. Naszym celem jest dostarczanie i tworzenie urządzeń, które zmienią jakość szeroko rozumianych badań - profilaktyki, diagnostyki i leczenia, a co za tym idzie zdrowia i jakości ludzkiego życia.

Przyjazność użytkownikom

Nasze urządzenia mają ułatwiać życie. Dlatego są zaprojektowane w sposób przyjazny dla użytkownika. Żaden szczegół nie jest dziełem przypadku. To, gdzie znajduje się nawet najdrobniejszy element, jest przemyślaną decyzją naszych inżynierów, wspartą badaniami użyteczności. Nasze urządzenia dostarczamy wraz z przejrzystymi instrukcjami.

Indywidualne podejście

Naszą ambicją jest stały rozwój i sukcesywne wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań, oraz poszerzanie zakresu świadczonych przez nas usług. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – do każdego projektu i klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i wykorzystywanym nowoczesnym technologiom, jesteśmy w stanie realizować bardzo trudne, niestandardowe zadania. Pomagają nam w tym również  bardzo dobra znajomość rynku oraz międzynarodowe kontakty w branży technologii medycznych.

Jakość i odpowiedzialność

Jakość jest ważna. Zawsze, przy każdym produkcie. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że w przypadku urządzeń medycznych, jakość to także bardzo duża odpowiedzialność. Dlatego traktujemy ją priorytetowo i nigdy nie idziemy na kompromisy. Wszystkie nasze urządzenia i oprogramowania zostały przetestowane i spełniają najwyższe standardy pod względem jakości i bezpieczeństwa.

Wsparcie

Dajemy naszym klientom pełne wsparcie. Instalujemy nasze urządzenia, przyjeżdżamy do klienta, oferujemy serwis bezpośredni, jak również poprzez e-mail, telefon i on-line. Staramy się być dostępni w dogodnych dla naszych klientów terminach i jak najszybciej odpowiadać na zgłoszenia. Zapewniamy też szkolenia, dzięki którym klient może w swobodnie i w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości oferowanych przez nas urządzeń.

Zaplecze naukowe

Współpraca z uznanymi placówkami naukowymi jest świadomym i stałym elementem naszej działalności. Dzięki współpracy z naukowcami, badaczami i lekarzami zachowujemy naukowe podejście do naszych projektów oraz dostęp do najnowszej wiedzy. Nie jesteśmy też oderwani od rzeczywistości i mamy świadomość realnych potrzeb i problemów pojawiających się podczas pracy lekarzy i naukowców.