Aktualności Powrót

Przedstawiamy Science Device

W związku z rosnącym zainteresowaniem produktami i usługami Neuro Device, a co za tym idzie – rozwojem firmy, wyodrębniliśmy w naszych strukturach nową jednostkę – Science Device.

Zespół działający pod szyldem Science Device przejął obowiązki dotychczasowego zespołu sprzedaży Neuro Device. Specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnego sprzętu do badań, diagnostyki i prezentowania bodźców na terenie Polski wyposażając laboratoria i ośrodki naukowe w innowacyjny sprzęt czołowych światowych producentów. 

W portfolio firmy znajdziecie Państwo wszystkie te marki i urządzenia, które dotychczas mogliście znaleźć w ofercie w Neuro Device: Tobii Pro, BIOPAC Systems, Inc., g.tec, Wearable Sensing, Nordic Neuro Lab, Rogue Resolution, Ergospect, WorldViz.

Neuro Device skupi się tymczasem na rozwoju produktów własnych, takich jak dobrze już Państwu znane Neuro Device Scent, Neuro Device Voic, nurostym, czy LifeTone.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Science Device na stronie internetowej oraz śledzenia nowego profilu na Facebooku.

Zobacz także

28 listopada 2018

Neuro Device ma już 10 lat!

20 marca 2018

Zmieniamy wizerunek

22 stycznia 2018

Wygraliśmy Chivas Venture

19 czerwca 2017

Neuro Device w klastrze i3b

14 stycznia 2016

Nagroda dla NordicNeuroLab