Zespół

Osoby tworzące Neuro Device to zgrany zespół profesjonalistów – inżynierów, naukowców i ludzi biznesu. Synergia naszej wiedzy, doświadczeń i pasji tworzenia pozwala nam realizować ambitne cele, a także wyznaczać światowe standardy neuronauki. Ludzie to jedna z najważniejszych wartości oraz podstawa sukcesów naszej firmy.

Dołącz do nas

Zawsze poszukujemy utalentowanych specjalistów, którzy chcą realizować ciekawe projekty.
Czy chciałbyś zostać częścią naszego zespołu? Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce Kariera.

Więcej

Nasz zespół przy pracy

Paweł Soluch Chief Executive Officer

Założyciel i Prezes Zarządu Neuro Device Group S.A. Neuropsycholog i ekspert ds. neuronawigacji– konsultant Kliniki Neurochirurgii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z otwartym przewodem doktorskim z zakresu badań funkcjonalnych mózgu. Stypendysta Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Łączy praktyczną wiedzę medyczną z naukowymi doświadczeniami, z sukcesem wyznaczając nowe możliwości zastosowania technologii w medycynie. Inicjator licznych projektów badawczych i rozwojowych dotowanych przez Komitet Badań Naukowych, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Unię Europejską. Autor kilkudziesięciu plakatów naukowych, wykładów i publikacji na temat funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI) i psychofizjologii.

Mateusz Orzechowski Chief Technology Officer

Współzałożyciel Neuro Device Group S.A i Kierownik ds. Technologii Spółki. Doktor Politechniki Warszawskiej, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego – naukowiec, programista, inżynier. Autor wielu publikacji z zakresu neuroobrazowania, inicjator radiologicznych programów diagnostycznych, m.in. PERMON i BronchoVision oraz współautor innowacyjnej metodologii badań z wykorzystaniem pomiarów psychofizjologicznych i funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI). W firmie Neuro Device wyznacza wysokie standardy technologiczne oraz czuwa nad każdym etapem procesu twórczego.

Olga Reunamo Chief Operating Officer

Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny Neuro Device Group S.A. Związana ze spółką od 2013 roku. Wcześniej na stanowisku Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej i Rozwoju, z sukcesami kierowała działaniami w tych obszarach, jak również Systemem Zarządzania Jakością. Doświadczony manager z 13-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz warszawskiego IWP – łączy humanistyczną pasję kreowania z chłodną, rzetelną kalkulacją.

Agnieszka Sztajerwald Director of Accounting

W Neuro Device Group S.A. od 2009 roku. Jest odpowiedzialna za finanse Spółki: zarządza Działem Księgowości, sporządza analizy i raporty finansowe oraz monitoruje przepływy pieniężne. Nadzoruje rozliczanie dotacji unijnych i administrację płacowo-kadrową. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem. Tytuł magistra na kierunku finanse przedsiębiorstw i rachunkowość obroniła w Szkole Wyższej im. Romualda Kudlińskiego.

Krzysztof Malej Head of Research and Innovation

W Neuro Device Group S.A. od 2014 roku. Obecnie na stanowisku Dyrektora Działu Research and Innovation. Pełni również funkcję eksperta ds. technologii interfejs mózg-komputer. Magister inżynier nauk biomedycznych, absolwent Politechniki Warszawskiej. Pasjonat specjalizujący się w aparaturze badawczej związanej z rejestracją danych psychofizjologicznych, badaniami funkcjonalnymi mózgu oraz nieinwazyjnymi metodami stymulacji mózgu.

Luiza Drygiel R&D Manager

Z Neuro Device Group S.A. związana od 2017 roku – obecnie na stanowisku R&D Managera oraz Scrum Mastera. Absolwentka ekonomii i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany kierownik projektów – Professional Scrum Master I, PRINCE2 Foundation z 5-letnią praktyką. Nieprzerwanie zgłębia wiedzę – obecnie w trakcie studiów doktoranckich w zakresie nauk ekonomicznych na Akademii Leona Koźmińskiego.

Paulina Ignatowska-Zaremba Project Manager

Jako project manager zarządza rozwojem wybranych produktów tworzonych przez Neuro Device Group S.A. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w mediach, marketingu i komunikacji, oraz pracy ze startupami. Działała w programach akceleracyjnych, organizowała warsztaty dla przedstawicieli startupów i dużych koncernów i rozwijała programy mentorskie. Absolwentka studiów podyplomowych z service design na Uniwersytecie SWPS.